Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Výsledky po aplikaci Pijavice lékařské

Odnímání pijavice lékařské po aplikaciV jednotlivých odkazech vlevo se dozvíte jakých výsledků bylo dosaženo při terapiích Pijavicí lékařskou. Uvádíme různé druhy aplikací na různá onemocnění, u nichž došlo k maximálnímu výsledku - spokojenosti klienta.

Uvedeme však i takové případy, kdy nedošlo k úplnému uzdravení. Tedy výsledek aplikace nebyl 100%. Není to nic neobvyklého. Ani v lékařských oborech není vždy možno člověka vyléčit na 100 %.

Chceme, abyste si Vy, budoucí klienti alternativního způsobu v podávání pijaviček byli jistí, že Vám rádi pomůže s maximální péčí a s co nejlepším výsledkem.

Obrázek znázorňuje přiložení pijavice v případě křečových žil. Kdy bioaktivní látky při vstřiku z pijavice jsou schopné křečové žíly už během terapií uvést do „rozpuštěného stavu“. V závislosti na velikosti a stáří křečových žil až do ztracena.

Je-li pacientovi indikována lékařem nemoc (choroba) s níž chce řešit svůj stav pomocí pijavice lékařské, je velmi důležitá konzultace s ošetřujícím lékařem. Nelze provádět terapii pijavicí lékařskou bez znalosti zdravotního stavu léčeného pacienta a znalosti naordinovaných léků lékařem. V případě, že lékař zakáže absolvovat terapii pijavicí lékařskou, má terapeut povinnost terapii neprovádět.

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 728)
46%

Ano, jen v době zdravotního problému. (1 349)
23%

Nevím, bojím se pijavic. (793)
13%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (1 078)
18%

Celkový počet hlasů: 5948

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.