Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Bolest hlavy, hemeroidy, bércový vřed

Terapie a prevence pomocí aplikace pijavek lékařských.

Hirudoterapeutky:
Elistratová Irina, Ledinská Božena
 

Několik příkladů z naší praxe:

  1. Klient 26 let: stěžoval si na silné bolesti hlavy, které přetrvávaly 2 měsíce. Po aplikaci 6 pijavic mohl pacient pro výrazné zlepšení vysadit některé léky na bolest. Po aplikaci dalších 6 pijavic bolesti zcela ustaly a nyní je bez bolestí.
     
  2. Klientka 54 let: hemeroidy. Po aplikaci 8 pijavic v průběhu 6 - 8 dnů se stav zlepšil. Nyní se pacientka cítí dobře, a na nic si nestěžuje.
     
  3. Klient 81 let: 4 roky nezahojený bércový vřed. Oteklá levá dolní končetina, z nártu vytékala tekutina, pacient se bál amputace. Po opakované aplikaci pijavic lékařských noha splaskla a tekutina přestala prosakovat. Když nemocný viděl zlepšení, velmi se posílila jeho psychika, začal chodit na procházky, a v léčbě dále pokračuje.

Klient trpí hemeroidy a pijavičky přikládáme celkem 4, dvě a za tři dny další dvě mezi půlky nahoru ke křížové kosti. Je také spokojen.

Nora Králová, hirudoterapeutka

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 685)
47%

Ano, jen v době zdravotního problému. (1 167)
21%

Nevím, bojím se pijavic. (761)
13%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (1 045)
18%

Celkový počet hlasů: 5658

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.