Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Výsledky veterinární praxe

Výsledky nám především zasílá MVDr. František Zahrádka ze své veterinární praxe v Plzni. Pan doktor je dlouholetý zkušený lékař a má za sebou mnoho úspěchů v léčbě zvířátek klasickou lékařskou cestou. Ale ani alternativní způsob léčby mu není cizí. Dozvěděl se také o hirudoterapii a dnes ji provozuje ve své praxi. Během hirudoterapie je u zvířecích pacientů zhodnocení prováděno na základě klinických příznaků a subjektivních pocitů majitele pacienta.

MVDr. František Zahrádka na kurz hirudoterapieV říjnu roku 2013 se rozhodl vstoupit na (v ČR téměř neprobádanou) cestu léčby zvířátek pomocí Pijavice lékařské (lat. Hirudo Medicinalis). Zúčastnil se odborného přednáškového semináře zaměřeného na Poradenství v hirudoterapii a aplikaci Hirudo Medicinalis. Po úspěšných závěrečných zkouškách (viz foto s gratulací od lektora) se stal pan doktor profesionálním hirudoterapeutem.

Můžete se na pana doktora Zahrádku s důvěrou obrátit. Velmi ochotně Vám nejen poradí, ale i pomůže Vašim zvířátkům.

 

V jednotlivých odkazech vlevo najdete kazuistiky s léčbou pijavičkami vždy s podrobným popisem diagnozy, léčby, nasazení léčby pijavičkami a výsledek. Výsledky jsou také charakterizovány samotnými majiteli zvířátek.

Úmyslně jsme ponechali celý popis nezměněn, abychom nenarušili logičnost a přesnost zápisu panem doktorem. Možná nebudete všem slovům rozumět, ale jasný obrázek o stavu "před, během a po" pijavičkách si i tak určitě dokážete udělat.

U některých výsledků nastalo opravdu výrazné zlepšení stavu. A to berte v úvahu, že zvířátka nemají důvod cokoliv hrát. Prostě se cítí špatně a poznáte to ihned nebo skotačí a mají radost ze života. Lidské negativní vlastnosti jsou jim cizí. Proto nemají důvod na nás hrát habaďůru a vymýšlet si své nemoci, či radosti.

Přejeme zdravíčko Vám i Vašim mazlíčkům - RC-Perla

 

Svými výsledky přispívají i terapeuté

Terapeuté, kteří prošli kurzem hirudoterapie zkouší účinky látek z pijaviček také na vlastních zvířecích miláčcích nebo na zvířátkách, které jim přinesou známí či rodinní příslušníci. Od jakého terapeuta je výsledek, se dozvíte na konci článku.

Přejeme všem terapeutům úspěšné výsledky. Odměnou jim je radost zvířat z vyléčení, kterou neumějí skrýt.

Nebojte se svá zvířátka terapeutovi svěřit. Pijavice lékařská má, díky svým látkám, úžasnou schopnost pomoci od bolesti a trápení s nemocemi. Tak trochu něco za něco: Vezmou si trochu krve a současně předají léčivé látky. No není to úžasné?

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 269)
53%

Ano, jen v době zdravotního problému. (749)
17%

Nevím, bojím se pijavic. (424)
10%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (875)
20%

Celkový počet hlasů: 4317

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.