Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Kotník otoky

Paní ve věku 55 let. Bolesti a opakované otoky pravého vnitřního kotníku.

Aplikace na pravý vnitřní kotník.

Reakce proběhla myslím, že docela v poklidu.

Nejhorší zážitek byla pouze cestu domů do Tábora - metrem a BUSem.
Provedla jsem převaz, 1x v metru a 1x na autobusovém nádraží. Protože vložky byly proteklé. Moc děkuji za výbavu a náplasti, které jstemi poskytla na cestu. Pravděpodobně Vaše zkušenost a praxe, ale já moc děkuji ještě jednou.

Pijavičky se do mé nohy přisály u Vás cca v 14,15 hod. Pustily se asi za necelých 45 min. Doma ve 20 hod. jedna ranka již nekrvácela vůbec, druhá lehoulince špinila, takže jsem dala jednu polštářkovou náplast. Noha, ani nárt  neotekl.

Měla jsem pouze lehkou reakci - přirovnala bych to k potničkám či kopřivce - v místech na těle - tj. prsou a trošičku zádech. To bylo ještě týž večer. A vydrželo mi to nenápadné podrbávání asi 2 dny. Vlastně i teď se drbu, ale není nic vidět.

Druhý den ráno jsem již odjela na cvičení Bikramjogy do Českých Budějovic. Vše bylo v naprostém pořádku. Rány nekrvácely, ani při námaze při cvičení. Pouze pod potem se mě odlepily náplasti - dala jsem je preventivně, kvůli infekci.

Naopak, mám pocit, že noha nad kontníkem z vnitřní strany zplaska. Kotník mívám lehce stabilně oteklý, řekla bych, že určitě aplikací oplaskl. Což je výborné. Kolem ranek byly modřinky velikosti mince - což jste upozorňovala. Pomalu již mizí, a vpichy jsou ve znaku Mercedesu. Necítím unavené nohy - oproti dřívějšku. Je to možné po takové malé dávce? (odpověď paní obdržela od terapeutky, pozn. RC-Perla)

Ráda bych v terapii pokračovala. Myslím, že mi to pomůže, jak na otoky nohou, tak unavené nohy a ty žíly. Zajímá mě i detoxikace. Tuším, že mi přinese úlevu.

Text zaslala klientka po 1. "zážitkové" terapii.
Další výsledky budeme sledovat a popisovat.
Bohužel jsme již další informace nedostali.

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 728)
46%

Ano, jen v době zdravotního problému. (1 349)
23%

Nevím, bojím se pijavic. (793)
13%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (1 078)
18%

Celkový počet hlasů: 5948

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.