Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Kosmetické operace

Používání pijavic lékařských je vhodné nejen při mnoha onemocněních, ale jejich léčivé látky se mohou uplatnit i v kosmetice. Podílí se na rozpuštění usazených toxinů na obličeji, čímž se docílí vyhlazení vrásek a omlazení pleti. Příznivě působí na doléčení obličeje po plastické operaci, kdy se po aplikaci pijavic dříve obnoví pružnost pokožky, brzy zmizí modřiny a proto doba léčení se zkrátí.
Na obličej se používají malé pijavičky, které nezanechají jizvičky.

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (1 928)
61%

Ano, jen v době zdravotního problému. (583)
19%

Nevím, bojím se pijavic. (318)
10%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (319)
10%

Celkový počet hlasů: 3148

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.