Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Kousnutí od kočky do prstu

Jednoho dne zavolal do RC-Perla pan doktor - veterinář. Lékaře při zákroku kousla kočka do ukazováčku a prst následně silně natekl. Dle sdělení lékaře nepomohly léky k rychlému zhojení. Proto se rozhodl k aplikaci pijavice lékařské.

Pan doktor přišel na první zážitkovou terapii (přiložení 2ks pijaviček) s informací, že by mohly pijavice lékařské pomoci. Již druhý den po aplikaci dvou pijavic byl výsledek uspokojivý, ale ještě ne dobrý. Po třetí návštěvě, kdy se přikládalo více pijaviček kolem prstu i na předloktí (kvůli rychlejšímu průtoku krve k poraněnému ukazováčku), už prst vypadal velmi dobře.

Pan doktor absolvoval celkem pět návštěv a byl s výsledkem velmi spokojený. Ke své i naší radosti mohl opět vykonávat svoji práci bez omezení.

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 728)
46%

Ano, jen v době zdravotního problému. (1 349)
23%

Nevím, bojím se pijavic. (793)
13%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (1 078)
18%

Celkový počet hlasů: 5948

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.