Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Křečové žíly a lymfa

Paní v důchodovém věku - dva roky po operaci křečových žil, při které došlo k přeřezání lymfatických uzlinek a následnému špatnému odtoku lymfy. Bolesti nohy, únava. Z lékařského hlediska problém neřešitelný.

Po první terapii dvěma pijavicemi znatelná úleva. Lepší hybnost v koleni, bolesti z velké části ustoupily. Paní s nadšením uklidila půl domku (citace).

Po následných dvou pijavičkách zmenšení otoku kotníku a nártu. Žíly na nártu zmenšeny. Paní se cítí lépe.

Křečové žíly a lymfaTakto vypadá noha při prvním náhledu po příchodu paní do mého salonu.

Křečové žíly a lymfa přiložené pijavičkyNyní opakujeme týdně 8 pijaviček. Druhý den po aplikaci vždy zimnice. Avšak úleva a snížená bolestivost.

Na obrázku jsou také vidět ještě nezhojené ranky po předchozích aplikacích po dvou pijavičkách. Jsou krásně uzavřené, překryté stroupky a během času se zhojí pokožka natolik, že nebudou ranky vidět.

Paní s poškozenou nohou po sklerotizaci a porušení lymfatických uzlin během sklerotizace chodí. Kombinujeme terapii s lymfodrenážemi nohou. Vždy si dá dva měsíce pauzu a zase přijde. Normálně chodí, je vitální, noha je ošklivá, ale plně funkční.

Protože léčba paní stojí nemalé peníze, nabídla se jí celá rodina a kolegyně v zaměstnání a skládají se na dárkové poukázky. Paní je velice pohodový typ a tím všechny terapie dobře snáší. Na pijavičky se vždy strašně těší, přestože 10 pijaviček není na nohu žádná legrace. Klientka si návštěvy a pijavičky umí užít.

Centrum alternativního léčitelství Ivany Tyllerové

Klientka má křečovou žílu, na jedné noze, pod kolenem dolů, přikládáme 1 až 2 pijavičky vedle žíly, otok se jí nevytváří a žíla se vždy zmenší a přestane bolet. Ranky se rychle a bez problému hojí.

Nora Králová, hirudoterapeutka

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 269)
53%

Ano, jen v době zdravotního problému. (749)
17%

Nevím, bojím se pijavic. (424)
10%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (875)
20%

Celkový počet hlasů: 4317

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.