Terapie pijavicí lékařskou - Hirudoterapie

Vysoký krevní tlak II

Dobrý den,

pijavičky jsou velmi dobrá zvířátka, léčivá a nenáročná :-)

Nora Králová a aplikace pijavice lékařské.Já sama si je aplikuji na vysoký tlak a to přesto, že jsem alergička. Má první pijavička mi z ruky udělala sloní ruku (otok pomalu mizel a po týdnu jsem měla zase normální ruku:-). Při aplikaci druhé pijavičky po 20 dnech na druhé ruce (paže nahoře) nebyl otok tak hrozný, ruka otekla méně a další pijavičku jsem si aplikovala už po 14 dnech. Přiložení třetí pijavičky bylo zase o něco lepší a otok byl zase o něco menší, další pijavičku jsem si přikládala po týdnu.

Toto byly mé začátky a dnes si přikládám dvě pijavičky najednou po třech dnech. Celkem jich mám osm svých. Je zajímavé že jsem byla na alergologických testech a ztratila se mi alergie na vosí bodnutí a na včelí bodnutí se mi alergie zmenšila. Tlak se mi snížil. Osobní zkušenosti jsou s pijavičkami velmi dobré.

Osobní poznatek: čím déle si pijavičky přikládám, tím se ranky lépe a rychleji hojí. Mám čtyři pijavičky už dva roky. Dostala jsem je od dcery. Vždy je nechám pít, než samy odpadnou a pak jsou pěkně velký. Naposledy jsem se už rozmýšlela jestli si je dát. Mé obavy: velká pijavička, velká ranka, větší krvácení. Zbytečný strachy, ranka byla sice velká, ale málo krvácela a velmi rychle se hojila, do dvou dnů měla stroupek.  A žádný otok! (Pozn. RC-Perla: pijavičky si může ten samý člověk přikládat opakovaně, avšak s minimálně půl ročním odstupem, pijavičky vyrábí nové látky a čistí "napitou" krev).

Vlastní zkušenost dodala hirudoterapeutka
Nora Králová, studentka kurzu v RC-Perla

Vyhledávání

Kontakt

Pijavice lékařská Správce webu Luboš Mrkus - Centrum regenerace a zdraví Perla
Ratibořická 1166/12
Praha 9 - Horní Počernice
Pokud chcete být uvedeni v sekci "Terapeuté", kontaktujte nás mailem.
281 923 531, 605 289 420
Kateřina Hliněnská
Luboš Mrkus

Anketa

Nechali byste si pijavičky přiložit?

Ano, i jen jako detoxikaci. (2 778)
45%

Ano, jen v době zdravotního problému. (1 386)
22%

Nevím, bojím se pijavic. (924)
15%

Ne, nikdy, ani kdyby šlo o zdraví. (1 150)
18%

Celkový počet hlasů: 6238

Děkujeme všem, kteří přispěli
svým názorem v anketě.

Pokud se rozhodnete absolvovat jakoukoliv kúru pomocí pijaviček, neváhejte kontakovat naše specialisty. Seznam terapeutů.

POZOR na PODVODNÉ PRODEJE PIJAVIČEK !!!

Vážení terapeuté, klienti, na internetu se objevují webové stránky o možnosti levného nákupu pijavice lékařské. Za 100 a více ks jen 20,-Kč za kus.

Důrazně upozorňujeme, že se může jednat o nelegální prodej pijavic chytaných ve volné přírodě, tedy ZDRAVOTNĚ ZÁVADNÝCH.

Jeden z pochybných webů nabízí pijavice a je v několika řečech. I v češtině, ale jen úvodní stránka. Jedna naše terapeutka napsala na uvedený mail. Obdržela odpověď, že pijavice bez problémů zašlou. Její druhý dotaz byla žádost o zaslání certifikace původu a zdravotní nezávadnosti. JIŽ NEODPOVĚDĚLI. Terapeutku také zarazilo, že stránky jsou na město Lvov na Ukrajině, ale v odpovědích bylo v textu velmi často písmeno "W", které ruština nezná.